Kategórie
Zo života

Nuda

Chodím na nudapláž. Áno.. pre mnohých, asi väčšinu ľudí je to niečo, čo je úplne tabu. Niečo, čo im príde divné, možno aj zvrátené.

Prečo to robím? Pre seba. Tento rok je pre mňa veľmi prevratný. Vrátila som sa sama k sebe, opäť som prijala samú seba aká som. Nikdy som sa necítila tak šťastne. A aj nuda pláž mi veľmi pomáha. Ako? Vždy som mala problém so svojou postavou, tak ako mnohé (väčšina žien). Nikdy mi moje telo neprišlo dosť pekné, vždy som na ňom našla niečo čo sa mi nepáčilo, a preto som sa vždy hanbila. Pred sebou, pred ostatnými. Za posledné roky, kedy som len pracovala a sebe sa venovala minimálne, sa to zhoršilo. Aj keď mi ľudia hovorili opak, ja som to tak nevidela.. no začala som konečne poriadne cvičiť, oddychovať a môj pohľad na mňa sa začal meniť. No vedela som, že to nestačí. Niekedy treba jednoducho ísť z extrému do extrému, a až to pomôže. Ležať v prírode, pri vode.. úplne nahá.. presne taká aká som. Preto to robím..

Nehovorím, že je to pre každého. Že to majú všetci skúsiť, ale ak možno tiež s niečím takýmto bojujete, existujú spôsoby ako to prekonať. Ja som ho našla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *