Kategórie
Zo života

Som späť

Celé sa to začalo veľmi nevinne. Vždy som milovala dobré jedlo.. tak trochu nás na to naučili doma. Vždy sa u nás veľa varilo a dobre. To prirodzene vytvorilo vyššie nároky a zároveň záujem tráviť čas v kuchyni. Keď som bola na gympli, začala som cvičiť. Viac som sa dostala do tajov nutričných hodnôt, kvality potravín a podobne…

Prišli prvé zdravotné problémy, diéty. Čím ďalej tým viac bolo pre mňa jedlo témou čislo jeden. Na výške som začala písať blog, ktorý sa venoval najmä paleo strave. Potom prišli kurzy varenia a myšlienka, že chcem po vysokej podnikať. A tak som šla..

Masterchef a mandlove

S Kikou sme vytvorili značku mandlove. V tom čase prebiehal casting do Masterchef Slovensko. Verila som, že to je niečo pre mňa, tak som sa prihlásila. Rozbiehanie firmy a točenie prebiehalo súčasne. Súťaž sa mi podarilo vyhrať a stala som sa prvým slovenským Masterchefom, doteraz jediným. Prišli prvé problémy vo firme, a ja som tam zostala sama. Veľmi som túžila písať knihy, opäť sa viac venovať blogu a budovať svoju osobnú značku. Veď Masterchef na to vytvoril veľmi priaznivé podmienky.

mandlove srdco

No to sa nestalo. Nechcela som prísť o mandlove, nechcela som prísť o moje „dieťa“. Dnes už mandlove funguje takmer 5 rokov, nájdete ho v desiatkách prevádzok po Bratislave a okolí, vo Viedni. Zároveň máme naše srdiečko, kaviareň spojenú s výrobou – mandlove srdco. Za rok a pol máme našu prevádzku naozaj krásne rozbehnutú. Som neskutočne vďačná za to, že sa ukazuje, že keď sa robia veci so srdcom, ľudia to cítia.

Sama sebou

Za tých päť rokov som si prešla dlhou a náročnou cestou, no konečne som našla opäť samú seba. Človeka, ktorého hlavným zámerom bolo vždy učiť ľudí o kvalitnej strave, zdravom životnom štýle a možno prostredníctvom môjho príbehu inšpirovať ďalších k tomu, aby sa vydali vlastnou cestou. 

Neskutočne sa teším, že sa mi podarilo dokopať sa k novému webu, kde odteraz budete nachádzať nové recepty, blogy z môjho života, rôzne tipy a uvidíme ešte, čo všetko. Postupne tu pridám recepty zo starého webu www.foodlover.sk a tak sa toto miesto naplní všetkými receptami, ktoré som doteraz vymyslela.

2 odpovede na “Som späť”

Veľmi sa teším na túto tvoju „novú éru“. ❤️ Si neskutočne kreatívna žena a je skvelé, že máš opäť čas a priestor na to nám trochu svojej kreatívy predávať ďalej 😊

Veľmi držím palce. Sledovala som aj masterchef a mandlove je úplná srdcovka. Torta jedine od Vás

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *